Наша волонтерська команда у її незмінному складі, куди увійшли працівники українського медичного центру «Альтернатива» та медцентру «Інновація» спільно з представником Уповноваженого ВРУ (Верховної Ради України) з прав людини в східних областях та представником благодійної організації (БО) «Харківський благодійний фонд «Парус» вже вкотре з метою гуманітарної місії відвідала Харківську область. Зокрема цього разу ми побували в тутешньому селищі міського типу Високий.

Саме зараз тут проживає досить багато переселенців, котрим свого часу довелося терміново виїздити з небезпечних місць Харкова. Ці люди через вкрай серйозні обставини сучасності, а саме через війну та постійні обстріли міста, були змушені покинути свої власні домівки та полишити своє буденне життя й все задля того, аби забезпечити своїм рідним та собі безпеку.

Серед вимушено переселених осіб, котрі наразі тут проживають, не лише безліч дорослих, але й дуже багато діток. Вони також, як найменші громадяни нашої країни, котрі постраждали від війни, потребують турботи з доглядом, гідного харчування з гігієною.

З цієї причини ми вирішили перш за все попіклуватися саме про них, приділивши їм особливу увагу. Зокрема наша команда організувала та надала гуманітарну допомогу у вигляді таких різноманітних помічних першочергових товарів як:

  • дитяче харчування;

  • підгузки для діток;

  • засоби для дезінфекції.

Все це ми негайно передали до служби у справах сім'ї та дітей Височанської селищної ради. Уже звідси відповідними спеціалістами допомога надалі буде розподілена між тими сім'ями переселенцями, де є дітки. Щоденно всі ми намагаємося піклуватися про те аби кожна родина, котра свого часу знайшла тут прихисток далеко від свого рідного дому, змогла отримати хоча б невелику крихту цієї потрібної їй турботи з підтримкою, котрі виражаються у необхідних наразі речах для себе й своїх дорогоцінних діток.

Закликаємо всіх небайдужих, котрі мають таку змогу, посильно допомагати. Давайте разом творити великі справи, своїми діями піклуючись про великих та маленьких українців нашої непереможної, сильної та вільної держави Україна.

Хочемо вже вкотре висловити свою безмірну подяку за підтримку Харківському інституту соціальних досліджень.